Prut Quest V2 8,6ft #4 Fly Rod

Kód: RB016397
Neohodnoceno
Značka: Wychwood
4 490 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zcela nová série 6-ti dílných prutů Quest, které byly speciálně navrženy pro rybaření kdekoliv a kdykoli. Ať už jde o krátkou návštěvu nové rybářské oblasti, či dlouhou dobrodružnou cestu, prut Quest se svojí vám zaručí přesný výběr konkrétního prutu.

Řada těchto prutu nabízí vše, co je přáním každého rybáře, tedy optimální délku a ideální hmotnost kategorie muškařské šnůry, jinak značeno AFTMA. Sedlo pro naviják odolné mořské vodě, jedinečná vysoce kvalitní korková rukojeť a velmi tenký extrémně lehký blank. To jsou hlavní atributy této řady prutů. Specifikace: - velmi tenký, extrémně lehký blank - vysoce kvalitní korek rukojeti - 6-ti dílný prut - eloxované sedlo pro naviják, odolné vůči slané vodě s detaily Wychwood loga - finální povrchová úprava v sytě černé barvě - chromové ramena oček v tmavém odstínu - více modulovaný uhlíkový blank, zaručuje pevnost a bezpaměťovost - jednotlivé díly označeny Pin Pointem pro správné sesazení Kompaktní pouzdro z cordura materiálu s koženým poutkem pro identifikaci

Doplňkové parametry

Kategorie: Pruty
Délka prutu: 260 m
Kategorie: Pruty > Náhradní díly > Očka na pruty
Konstrukce: Dělička
Počet dílů: 6
Počet oček: -
Testovací křivka: - lb
Transportní délka: - cm
Váha prutu: - g
Vrhací zátěž: - g
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
G Avatar autora Ryby Dynamit 6.7.2018 09:54
Míval jsem skvělé výsledky, ať už jsem používal jakoukoli návnadu, ale musím říct, že od té doby, co jsem objevil Dynamite, se nemusím při lovu ryb vůbec namáhat. Jsem strašně spokojený, jelikož díky tomu dokážu snadno ulovit i velké ryby. Nerybařím už jen tak pro sebe, ale dokonce z toho mám i příjem! Mám z toho velkou radost – ze svých příjmů z rybaření uživím celou rodinu. dynamit baits – vyhlášení výsledků. 6000 Kč / dvojčlenný tým, 8000 Kč / trojčlenný tým. 1. místo 10 000 ,- Kč + 2000,-Kč poukázka. 2. místo 7000 ,- Kč + 2000,-Kč poukázka. 3. místo 4000,- Kč + 2000,-Kč poukázka. 4. místo 2 x víkendová povolenka. 5. místo 2 x víkendová povolenka.
Odpovědět