Souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení

Udělujete tímto souhlas společnosti Trianol s.r.o., se sídlem Potoční 895, 441 01 Podbořany, IČ: 24781878, spisová značka C 29740 vedená u Krajského soudu v Ústí nad Labem (v dalším textu "Správce"), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje:

  • jméno a příjmení
  • e-mailová adresa

Tyto osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, e-mail, využíváme za účelem zasílání obchodních sdělení a nabídky produktů a služeb poskytovaných Trianol s.r.o. (e-mailový newsletter s frekvencí maximálně 1× týdně). V případě, že jste již našim zákazníkem, činíme tak z oprávněného zájmu.

V případě, že naším zákazníkem nejste, posíláme tento newsletter výhradně na základě tohoto souhlasu. Tyto údaje budeme jako správce zpracovávat po dobu 5 let od posledního nákupu, pokud tuto dobu neprodloužíte.

Obsah zpravodaje může být personalizován na základě poskytnutých údajů a dalších údajů pro personalizaci obsahu, které společnost Trianol s.r.o. zjistí z chování odběratele newsletteru.

S výše uvedeným zpracováním nám udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas můžete vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz ve zpravodaji nebo zasláním e-mailu či dopisu na naše kontakty: Trianol s.r.o., se sídlem Potoční 895, 441 01 Podbořany nebo info@narybolov.cz.

Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i další zpracovatelé (marketingoví spolupracovníci, poskytovatelé marketingového software – Optinmonster, Mailchimp). Vaše údaje nikdy nepředáváme dalším subjektům, využíváme je výhradně k zasílání e-mailového newsletteru.

Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V případě, že jste již naším zákazníkem nebo jste již dříve potvrdili odběr zpravodaje dvojitým přihlášením (tzv. double opt-in), činíme tak z oprávněného zájmu.