Rozjíždíme rybářský blog!

Řada našich zákazníků jsou pokročilí rybáři, mnohdy profíci, kteří se rybolovem zabývají spoustu let. Nakupují u nás ale také začátečníci, kteří se s rybolovnými technikami teprve seznamují. Rozhodli jsme se proto vytvořit magazín, ve kterém budeme průběžně publikovat články zabývající se touto problematikou.

Rybařina jako taková je velmi široké téma, proto se každý článek zaměří vždy na konkrétní věc. Zároveň budeme publikovat články, které by Vám měli pomoci s výběrem rybářského náčiní, správnou volbou vlasce, tipy na jednoduché, ale funkční kaprové montáže a podobně. Neplánujeme zde však popisovat konkrétní revíry nebo "střílet" tipy na spolehlivá místa. Tohle patří k tomu dobrodružství, o které by se neměl nechat správně zapálený rybář ochudit.

A jde právě o poznání a snaze dojít si k těmto revírům a místům každý sám svou cestou, i když bývá mnohdy trnitá, ale o to větší je potom radost z případného úspěchu na takto objeveném revíru či konkrétním místu. Dojít si k taktice, kterou nakonec zvolíte a tím dokážete opatrné ryby přelstít lépe než ostatní kolegové. Pokud by Vás zajímalo konkrétní téma, napište nám, pokusíme se připravit článek, který Vám objasní vše potřebné.

Rádi bychom Vám představili našeho prvního autora, kterým je Petr Janko, vášnivý rybář, který se již 15 let zabývá kaprařinou na vysoké úrovni. Přívlač nebo feeder mu rovněž nejsou cizí. V případě potřeb se na Petra můžete obrátit s Vašimi dotazy, které Vám v rámci časových možností rád zodpoví.