Rybářské filmy a dokumenty

Protože pro někoho může být jednodušší a zábavnější získávat informace z filmů a dokumentů, nabídneme Vám zde nějaké tipy, které by mohli přinést to, co hledáte. Jedná se o zajímavé dokumenty, které poukazují na všemožné novodobé techniky a Vy můžete vidět, jak to opravdu funguje v praxi. Pozoruhodné záběry, ryby obrovských rozměrů, rozmanitá příroda, rybolov v exotických zemích, různé techniky a možnosti o kterých jste možná ještě neslyšeli a spoustu dalších užitečných věcí Vám mohou zase o trochu více otevřít Vaše obzory.

 

Claudia Darga

Sympatická a pohledná dáma, která se spíše věnuje lovu kaprů, ale můžete u ní najít i další druhy ryb. Spolupracuje s různými profesionály, mezi které mimo jiné patří i Jakub Vágner. S touto půvabnou dámou máte možnost podívat se i na rybolov na moři.

Jedná se většinou o videa v anglickém jazyce a když ne, máme možnosti anglických titulků a jelikož Claudia není rodilá mluvčí tohoto jazyka, Vaše angličtina s jejími videi se dá hezky procvičit.

 

decko

 

Jakub Vágner

Další tip snad ani netřeba představovat, ale přece jen! Pro jistotu. Český dobrodruh a vášnivý rybář má nespočet videí na youtube a také natáčí pro českou televizi. I přesto, že se může zdát někomu nesympatický a stejně jako většina rybářů v dnešním zrychleném světě používá dle mého názoru až neférové technologie a možnosti vůči rybám, tak v jeho dokumentech se dozvídáme mnoho různých tipů, možností a máme příležitost nahlédnout do všemožných vod po celém světě a vidět tak opravdu nespočet druhů ryb.

 

Mezi další patří například videa ze známé stránky chytej.cz. Která můžou pomoci jak začátečníkům, tak pokročilým i profesionálům.

DVD z našeho e-shopu

Česká televize má mimo natáčení s Jakubem i jiné projekty jako například Ryby a Rybáři (1945-1989) a další…

Prima ZOOM přináší filmy spíše z mořských oblastí, nicméně vždy tomu tak není a i zde se můžeme setkat s interesantními kusy, jako je třeba okoun nilský

Michal Simčo, který již není tak aktivní, ale v jeho videích se občas vyskytuje sympatická společnost, díky které se můžou zdát videa atraktivnějšími

 

Filmy

Teče tudy řeka

Zlatí úhoři

Na zlatém jezeře

Na rybách s Johnem

 

Autor: MU